Poczuj emocje jazdy Nissanem GTR

Nissan R35 GTR jest prawdziwą legendą motoryzacji, godnym następcą ikony, swojego poprzednika- Nissana Skyline R34. Nic dziwnego. Nissan R35 GT trafił do Księgi Rekordów Guinnessa jako „najlepiej przyspieszający czteroosobowy samochód produkowany seryjnie”, osiągając prędkość 100 km/h w 2,7 sekundy! Zalicza się także do wąskiego grona aut, których prędkość maksymalna wynosi grubo ponad 300 km/h! Co więcej, GTR jest nie tylko „królem prostej”. Jego własności trakcyjne wprawiły w zachwyt testerów z całego świata. Sam Jeremy Clarkson określił go mianem „oszałamiający”, a każdy miłośnik motoryzacji wie,
że nie łatwo wprawić w zachwyt tego słynnego dziennikarza samochodowego.

Powołaj do życia 550 konny silnik V6 z dwiema turbosprężarkami legendarnej Godzilli- ikony japońskiego przemysłu motoryzacyjnego! Poczuj co przeżywa szczęśliwy posiadacz tej ekstremalnej wyścigowej maszyny i podaruj sobie jazdę z niewyobrażalnymi prędkościami po najlepszych obiektach w Polsce! Do Twojej dyspozycji oddamy tory wyścigowe w Warszawie, Poznaniu, Katowicach lub Kielcach. Nasz instruktor udzieli Ci niezbędnych porad, po których będziesz mógł samodzielnie pokonać wybraną przez siebie ilość okrążeń toru.

Potężny silnik pozwoli Ci na osiąganie bezkompromisowych prędkości na prostej, a niezwykle zaawansowany układ jezdny z napędem na cztery koła także w zakrętach. Zaawansowana elektronika pokładowa wskaże osiągane przeciążenia i da możliwość wyboru opcji wspomagania prowadzenia, a nawet jego całkowitego wyłączenia. Wszystko zależy od Ciebie. Być może masz ochotę na przejażdżkę z naszym instruktorem? Zasiądź na prawym fotelu Nissana R35 GTR i delektuj się sportowym doznaniem niedostępnym na publicznych drogach! Niezapomniany prezent w postaci jazda Nissanem GTR czeka na Ciebie przez cały rok. Pamiętaj, by zarezerwować go z dwutygodniowym wyprzedzeniem oraz zabierz ze sobą prawo jazdy kat. B. Osoby poniżej 16. roku życia mogą być przewiezione na fotelu pasażera za zgodą opiekunów.

Pozwól sobie na wyjątkowe doznanie zarezerwowane dla nielicznych i wskocz na pokład Godzilli!
Nie zapomnij o rozgrzewce mięśni karku! Widzimy się na torze!