Dom

Baterie DURO – dostępne w hurtowni hydraulicznej Proterm!

Baterie łazienkowe czy kuchenne są niezwykle ważnym elementem domowego wyposażenia. To jakie zostaną zamontowane ma wpływ na komfort użytkowania danego pomieszczenia, na jego estetykę, a także i na to czy możemy ograniczyć właśnie dzięki bateriom zużycie wody. Jednymi z tych, które na rynku cieszą się sporym zainteresowaniem, są baterie Duro. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat oraz dowiedzieć się, gdzie można je korzystnie kupić – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Baterie DURO – czym kierować się podczas wyboru?

Na rynku znajduje się wiele modeli baterii łazienkowych i kuchennych. Z pewnością nie wszystkie są godnymi polecenia, nie wszystkie także wyróżniają się wysoką jakością wykonania czy ciekawym designem. Jednymi z lepszych, które obecnie można nabyć są baterie Duro. Modele te przede wszystkim są estetyczne, dostępne są w wielu wariantach stylistycznych. Z tego względu łatwo jest z ich pomocą urządzić wnętrze nowoczesne, minimalistyczne czy klasyczne.

Czym wyróżniają się baterie DURO? Nie tylko ciekawym designem i dużą różnorodnością, ale także i jakością wykonania, dobrymi parametrami technicznymi.  Baterie Duro zostały wyposażone w ceramiczne głowice, które są gwarancją ich płynnej i bezproblemowej pracy. Poza tym wiele modeli posiada na końcu wylewki perlator. Dzięki tej niepozornej, małej części można znacznie zmniejszyć zużycie wody. Wypływająca woda bowiem miesza się z powietrzem, dzięki temu jest one perlista, przyjemna podczas kontaktu ze skórą – a co najważniejsze ma większą objętość i tym samym zużywa się jej mniej.

tanie baterie DURO

Gdzie kupić baterie do łazienki czy kuchni Duro?

Jest wiele miejsc, w których można kupić nowe, oryginalne baterie Duro. Nie wszędzie jednak wybór ich jest duży a ceny konkurencyjne. Z tego względu warto jest zapoznać się z ofertą hurtowni hydraulicznej Proterm. W miejscu tym znajdują się baterie Duro w konkurencyjnych, atrakcyjnych cenach. W sklepie tym znajdują się:

  • Baterie Duro AZUL,
  • Baterie Duro BALA,
  • Baterie Duro NEGRO,
  • Baterie Duro NEGRO,
  • Baterie Duro REGANO,
  • Baterie Duro ORO,
  • Baterie Duro PRISMA,
  • Baterie Duro GRIS.

Szeroki wybór baterii do kuchni i łazienki Duro to nie jedyny atut tego sklepu, ale także szybki czas realizacji zamówień czy fachowe wsparcie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą!